• Çalışma Saati: Hafta içi : 08:00 - 19:00
  • Telefon Numaramız : 0850 840 82 69
  • Telefon

    0850 840 82 69

  • Email

    info@nosreklam.com

  • Adres

    Bahçelievler 7. Cadde 15/4 Ankara

Eşya Satım

Ankara İkincelcim

Eşya satım ikinci el piyasası için çok önemlidir. İkinci el eşya dükkanları her zaman şart koşulu çekici olan ve rağbet gören yerlerdir. Dünya ekonomisi ne durumda olursa olsun her zaman ayakta duran bir piyasadır. Çok çeşitlidir. İkinci el eşya alanı ve şeylerden seçebilirsiniz. Bu yerler daha ekonomiktir. İnsanların ihtiyaç duyabileceği onu eşyayı buralardan bulabilirsiniz. Bu da bu yerler cazip kılan diğer değildir etmendir. 

Eşya Satım Hakkında 

İnsanların ihtiyaçları hiç bir zaman bitmez. Her gün yeni bir ihtiyaç beraberinde getirir. Böyle olunca evlerde kullanılan eşya sayısı çok fazla olur. Ayrıca aynı eşyadan birkaç tane olan durumlar olur. Bu durmda  ikinci el bir dükkana vermek daha iyi olur. Bu yerler ihtiyaç sahiplerinin ilk vardıkları yerler arsındadır. Dükkan sahipleri bu eşya satarken bir çok konuya dikkat eder. Bunlardan ilki satılacak olan eşyanın temizliğidir. Temiz olan eşyalar daha güzel görünür. Bu da müşteriye cazip gelir. Ayrıca satılacak olan eşya dükkanın sattığı eşyalardan olmalı. Yani   satmak istediğiniz eşya dükkandaki diğer eşyalarla uyumlu olmalı. Eşya temizliğine bakıldıktan sonraki diğer konu eşyanın kullanılabilirliği. Yani eşya ikinci bir kimsenin de kullanabileceği durumda olmalı. Eşyanın herhangi bir hasarı kırığı ya da eksik parçası olmamalı. Bu durumda eşya satılmakta zorlanır. Var olan bir hasr varsa da tamir edilebilirse onarılmalı. Tamir edildikten sonra satışa sunulmalı. Eşyalar satışa sunulmadan önce dükkan için de güzel bir dekorasyon yapılmalı. Eşyalar düzgün bir şekilde yerleştirilmeli. Bu durum müşteriye görsel açıdan daha hoş görünür. Satılacak olan eşyalar perakende satış fiyatının altında olmalıdır. Tabi bu eşyalar  koleksiyon ya da  antika ürünler değilse  o şekilde satılmalıdır. 

İnsanlar İçin Faydaları 

İkinci el piyasası birçok avantajı olan bir piyasadır. Hem bu işleri yapan insanlar için hem de alcal olan müşteriler için. Dükkan sahipleri Bu eşyaları perakende fiyatın biraz altında sattığı için hemen herkesin uğradığı yerlerdir. Yani satım potansiyeli çok olan yerlerdir. Çeşitliliği fazladır. Hemen her ürün üstüne dükkan açılabilir. Müşteriler içinse ekonomik yerlerdir. Maliyetten tasarruf edilir. Ayrıca kolayca ulaşılan yerlerdir.

Eşya Satım

Bu Web Sitesi Kiralıktır

01
02
03